Polityka prywatności

 

Kim jesteśmy

Nazwa firmy:
„DABEW” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Świątkowie 23 77-100 Bytów

Adres naszej strony internetowej to: https://dabew.com.pl.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Formularze kontaktowe

Administratorem danych osobowych jest „DABEW” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Świątkowie 23 77-100 Bytów. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.

Regulamin kontaktu:

Firma
„DABEW” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w Świątkowie 23 77-100 Bytów zastrzega sobie prawo do zachowania korespondencji w celu odpowiedzi na zapytanie oraz przetwarzania w przypadku przyszłych zapytań. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Użytkownikowi przysługuje prawo do usunięcia danych osobowych oraz prawo do wglądu do danych jakie pozostawił firmie Dabew za pomocą formularza kontaktowego.

Ciasteczka

Wykorzystujemy narzędzia z pakietu Google Analytics za ich pomocą określamy długość przebywania użytkownika w witrynie, jego lokalizację, urządzenie z którego korzysta do przeglądania witryny, język ustawiony w przeglądarce oraz wszelkie niezbędne dane wykorzystywane przez pakiet Google.

Do analizowania zachowań użytkowników wykorzystujemy tz. Heat Maps – analizują zachowanie użytkownika na stronie oraz miejsca w których nastąpiło kliknięcie. Rozszerzenie to nie pozwala na dokładną identyfikację użytkownika witryny.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

Wykorzystujemy narzędzia z pakietu Google Analytics oraz Heat Maps, dokładne informacje zostały zawarte powyżej w zakładce ciasteczka.

Z kim dzielimy się danymi

Dane o statystykach odwiedzin są przesyłane do firmowego konta Google umożliwiającego agregację danych. Dane użytkowników w tym adresy email nie są sprzedawane do firm trzecich.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Dane osobowe są przechowywane na naszych skrzynkach pocztowych do późniejszej weryfikacji. Nie określono maksymalnego czasu ich przechowywania.

Jakie masz prawa do swoich danych

Możesz również usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Jak chronimy twoje dane?

Dane każdego użytkownika są anonimowe, wyjątkiem jest formularz kontaktowy który umożliwia przesłanie zapytania biznesowego wyłącznie na nasze serwery pocztowe. Administratorem serwera pocztowego jest firma Infocity z siedzibą w Słupsku przy ul. Henryka Sienkiewicza 5. Zarówno firma Dabew jak i Infocity dokładają wszelkich starań aby korespondencja oraz dane użytkowników były bezpieczne.

Jakie mamy obowiązujące procedury w przypadku naruszenia prywatności danych

W przypadku wycieku danych osobowych firma Dabew przygotowała wewnętrzne procedury kryzysowe. Ponadto zostaną o tym fakcie poinformowane wszelkie strony zainteresowane tj. właściciele danych osobowych, administrator danych osobowych oraz urząd ochrony danych osobowych.