SZLIFOWANIESzeroki wachlarz narzędzi ściernych

Obróbka wykończeniowa powierzchni jest usługą oferowaną przez coraz większą ilość przedsiębiorstw zajmujących się produkcją wyrobów metalowych. W odniesieniu do jakości takiej usługi, kluczową rolę odgrywa dostępność i różnorodność narzędzi ściernych w parku maszynowym firmy. Dabew funkcjonuje na polskim rynku od ponad 30 lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie i fachowe umiejętności pozwoliły wypracować firmie szereg różnorodnych rozwiązań i dopasować je do indywidualnych wymagań Klientów w całej Europie. Serdecznie polecamy Państwu obróbkę wykończeniową powierzchni za pomocą profesjonalnych i specjalnie wyselekcjonowanych narzędzi ściernych w firmie Dabew. Posiadane zasoby są gwarancją efektywnej obróbki.

Przygotowanie do malowania

Kluczowym aspektem, na który należy zwrócić uwagę jest chropowatość podłoża. To właśnie ten czynnik decyduje w dużej mierze o możliwości mechanicznego przylepienia się powłoki.
Obecnie powszechnie uważa się, że najskuteczniejszą metodą wykończenia powierzchni jest obróbka ścierna, która przy odpowiednim doborze ścierniwa umożliwia uzyskanie żądanego stanu powierzchni w krótkim czasie, przy stosunkowo niskim koszcie w stosunku do wysokiej dokładności ścierania.