Regały metalowe

Po latach doświadczeń z najlepszymi dostawcami wyposażenia obiektów handlowych, od podszewki poznaliśmy potrzeby i preferencje zamawiających tego rodzaju asortyment. W projektowaniu naszego systemu skorzystaliśmy również z doświadczenia i wiedzy fachowców projektujących kompletnie wyposażone sklepy. Nasze produkty powinny zaspokoić nawet najbardziej wygórowane wymagania, niezależnie od tego, czy są to kryteria bezpieczeństwa, higieny, mobilności, lekkości, czy piękna i stylu. Nasz system regałów został zaprojektowany przez najlepszych projektantów z firmy STUDIO 1:1, która ma w swym portfolio setki jeżeli nie tysiące zaprojektowanych sklepów z różnych branż. Bazując na tych samych elementach poprzez dodanie różnych materiałów, nasi klienci mogą wyposażyć sklep każdej branży. Wszystkie elementy naszego systemu są zaprojektowane tak by zmieściły się na europalecie co ma ogromny wpływ na koszty dostawy i późniejszego montażu. Poniżej lista zalet, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze naszych produktów:

 
  • Nasze własne linie produktowe powstawały w oparciu o zgromadzoną przez lata wiedzę i obserwację rynku oraz doświadczenie firmy projektowej STUDIO 1:1, z którą mamy zaszczyt współpracować. Celem były projekty, które z dumą oznaczymy marką DABEW składając w ten sposób obietnicę, że oto do rąk Klienta trafia produkt unikatowy pod względem jakości, funkcjonalności i designu.
  • Nieograniczone możliwości designerskie: od klimatu industrialnego po elegancki minimalizm. Dodatkowo, metalowe korpusy można łączyć z dowolnymi materiałami wykończeniowymi takimi jak drewno, płyta mdf, kamień naturalny, konglomerat czy akryle.
  • Funkcjonalność i kompatybilność: zastosowanie regałów metalowych pozwala na zaprojektowanie i urządzenie przestrzeni handlowej za pomocą dostosowanych specjalnie do jej rozmiarów i zadań, spójnych ze sobą i resztą wyposażenia mebli.
  • Mobilność: nasze rozwiązania dają się łatwo demontować, są poręczne w transporcie i kompaktowe po złożeniu.
  • Higiena i bezpieczeństwo: właściwie wykończone regały sklepowe spełniają najbardziej restrykcyjne warunki dopuszczenia do użytkowania i bezpośredniego kontaktu z  produktami.
  • Ekologia: większość wykorzystywanych w produkcji materiałów, w tym stal, w 100% podlega recyklingowi.